1. Uluslararası İletişim ve Yönetim Bilimleri Kongresi

Bilim · Feb. 15, 2019 · 0

1. Uluslararası İletişim ve Yönetim Bilimleri Kongresi

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından 26-28 Eylül 2019 tarihleri arasında 1. Uluslararası İletişim ve Yönetim Bilimleri Kongresi (1st International Congress of Communication and Management Sciences – incom) düzenlenecek.


1. Uluslararası İletişim ve Yönetim Bilimleri Kongresi’ne Türkiye'den ve dünyanın birçok ülkesinden bilim insanının katılması hedeflenmektedir. İletişim ve yönetim eksenindeki araştırmaların ortaya koyulacağı, yenilik, gelişim ve değişimlerin tartışılacağı disiplinler arası bir bakış geliştirmek kongrenin esas amacını oluşturuyor.


Bilim insanları ile kamu ve özel sektör temsilcilerini bir araya getirerek bilginin paylaşımını ve yayılmasını teşvik etmeye yönelik bir ortam sunmak da kongrenin amaçları arasında.


Malatya Valiliği, İnönü Üniversitesi, Malatya Büyükşehir Belediyesi ile Malatya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde düzenlenen Kongre’ye, iletişim ve yönetim sahasına ilgi duyan bilim insanları, araştırmacılar ve uygulayıcılar davetlidir. Kongreye ilişkin ayrıntılı bilgilere http://incominonu.com/ adresinden ulaşılabilmektedir.


 

Önemli Tarihler

Özet son gönderim tarihi: 26 Mayıs 2019

Kabul edilen bildirilerin ilanı: 24 Haziran 2019

Tam metin gönderim son tarihi: 25 Ağustos 2019

Kongre Tarihi: 26-28 Eylül 2019
İNÜHABER MERKEZİ

Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·