Epic Basketbol Proje Toplantısı

Spor · June 11, 2019 · 0

Epic Basketbol Proje Toplantısı

İnönü üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği Projesi olan Epic Basketbol Projesinin ikincisi İnönü Üniversitesinde gerçekleştirildi. Bu kapsamda Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay makamında ziyaret edildi.


Düzenlenen toplantıya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Proje Koordinatörü Prof. Dr. Cemal Gündoğdu, Proje Araştırmacısı Dr. Öğr. Üyesi Hülya Bingöl, Dr. Öğr. Mehmet Ilkım, Arş. Gör. Yalın Aygün, Arş. Gör. Burak Canpolat, Öğr. Gör. Şakir Tüfekçi, Birol Çağan, Ahmet Dalcı, Bayram Acar, Türkmen Ballı, İspanya Pedeguer Belediye Başkanı Sergi Ferrus, İtalyan Proje Araştırmacısı Spartacus, İspanya, İtalya, Portekiz’den gelen öğrenciler ve proje sorumluları katıldı.


Rektör Kızılay’ın makamında gerçekleşen toplantıda proje hakkında bilgi verildi.


Avrupa Birliği projesi olan “Epic Basketbol Projesi” sporda eşit imkanları ve spesifik olarak kadınların katılımını teşvik ederek taban basketbolunda farkındalık yaratmak ve uluslararası düzeyde çalışma kapasitesini arttırmayı amaçlıyor.


Haber: Habibe Ödemiş

Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·