Radyo Kampüs TRT GAP Diyarbakır Radyosu’na Konuk Oldu

Yaşam · Nov. 12, 2019 · 0

Radyo Kampüs TRT GAP Diyarbakır Radyosu’na Konuk Oldu

TRT GAP Diyarbakır Radyosu’nda canlı yayınlanan ve sunuculuğunu Aslı Hocaoğlu’nun yaptığı “Yöremizden” programı, İnönü Üniversitesi radyosu Kampüs FM’i ağırladı.

 

Programa konuk olan İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Kampüs Genel Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Vefalı Enserov, Radyo Kampüs’ün amacı, kuruluşu ve gelişimi hakkında bilgi verdi.

 

Radyo Kampüs’te hâlihazırda yürütülmekte olan çalışmalara da değinen Dr. Öğr. Üyesi Enserov,  yeni eğitim-öğretim yılında radyo programcısı olarak yetiştirilmek üzere üniversite öğrencileri arasından yeni radyocu adaylarının belirleneceğini ifade etti.

 

Yeni seçilecek öğrencilerin bir dizi radyoculuk eğitimine tâbi tutulacağını vurgulayan Enserov, Radyo Kampüs’ün İnönü Üniversitesinin tüm öğrencilerine açık bir platform olduğunun altını çizdi.   

 

Diğer taraftan Radyo Kampüs’te yayınlanan "Eğitim Söyleşileri” programının sunucusu Ayşenur Deniz ve “Sabah Sefası” programının sunucusu Sefa Karakuş yayına katılarak hazırladıkları ve sundukları programlarla ilgili bilgi verdi ve Radyo Kampüs’ün meslekî gelişimlerine sunduğu katkılarından bahsetti. 

 

İNÜHABER MERKEZİ


Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·