İnönü Üniversitesi Malatya OSB Meslek Yüksekokulu İlk Mezunlarını Verdi

Kampüs · July 29, 2020 · 0

İnönü Üniversitesi Malatya OSB Meslek Yüksekokulu İlk Mezunlarını Verdi

2018 yılında açılan ve 13 programla eğitim öğretim hizmeti veren İnönü Üniversitesi Malatya OSB Meslek Yüksekokulu, 2019-2020 eğitim öğretim yılında ilk mezunlarını verdi. Türkiye’de 3+1 eğitim modelinin uygulandığı ender eğitim merkezlerinden biri olan Malatya OSB Meslek Yüksekokulu'ndan toplam 33 öğrenci başarıyla mezun oldu.


Pandemi sebebiyle mezun öğrencilerin tümü için tören düzenlenememesi sebebiyle sadece dereceye giren öğrencilere yönelik gerçekleştirilen törene, İnönü Üniversitesi Rektör Danışmanı ve Malatya OSB Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Cemal Koyunoğlu, okul yönetimi, akademik ve idari personel ile mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.


Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı ile başlayan tören, birincilikle mezun olan Ebubekir Özdem ve Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Cemal Koyunoğlu’nun konuşmalarıyla devam etti. Dereceye giren öğrenciler ödüllerini Müdür Dr. Öğr. Üyesi Cemal Koyunoğlu, Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Hasan Ballıkaya ve Makine ve Metal Teknolojileri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Altuğ’un elinden aldı. Tören ödül takdiminin ardından son buldu.


Haber-Fotoğraf: İnönü Üniversitesi Kurumsal İletişim BirimiTags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·