Engelsiz Üniversite Turuncu Bayrak Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kampüs · Aug. 29, 2020 · 0

Engelsiz Üniversite Turuncu Bayrak Ödülleri Sahiplerini Buldu

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen “Engelsiz Üniversiteler Ödül Töreni”nde “Mekânda Erişilebilirlik Bayrağı” (Turuncu Bayrak) ödülü almaya hak kazanan İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği, Spor Bilimleri ve İletişim Fakülteleri törenle ödüllerini aldı.

İnönü Üniversitesi rektörlüğünde düzenlenen törene Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nusret Akpolat, Genel Sekreter Prof. Dr. Hakan Erkuş, Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Cemal Koyunoğlu, Engelsiz İnönü Koordinatörü Doç. Dr. Mehmet Ilkım ve ödül alan fakültelerin dekan ve dekan yardımcıları katıldı. 

Açılış konuşmasını yapan Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay, ödül alan fakülteleri tebrik ederek “Mekânda erişilebilirlik alanında alınan başarıları çok önemsiyoruz. Temennimiz bu başarıların gelecek yıllarda devam etmesi ve eğitim alanında da bayrak ödülü alınması.” diye konuştu. İnönü Üniversitesi’ndeki her bireyin sorunlarına yerinde çözüm bulunmaya çalışıldığını belirten Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay, “Bu anlamda Engelsiz İnönü Koordinatörlüğümüzü kutluyorum. İnönü Üniversitesi artık bu coğrafyada en çok tercih edilen öncü Üniversite” diyerek konuşmalarını sonlandırdı.

Tören, ödüllerin fakülte yöneticilerine takdiminin ardından sona erdi.

Haber: Kurumsal İletişim Birimi

Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·