27.10.2017 12:00 - 27.10.2017 15:00

Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi / Mavi Salon

Malatya Teknokent Kariyer Günleri: SoftTech A.Ş. İstanbul

SoftTech A.Ş. kurulduğu 2006 yılından bugüne yenilikçi yönü güçlü ve hizmet verdiği bankacılık yazılım sektörüne yön veren ürünler ortaya koymuştur. Ar-Ge çalışmalarına İTÜ, İstanbul Teknopark ve Hacettepe Üniversitesi Teknokentleri ile Tuzla'da bulunan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından belgelendirilmiş Ar-Ge Merkezinde devam etmektedir.
SoftTech; farklı lokasyonlarda müşterilerine hizmet veren, farklı iş alanlarına yönelik alan bilgisi ve teknolojik yetkinliğe sahip profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin en büyük yazılım firmaları arasındadır.

SoftTech, İnterpromedya Araştırma Grubu’nun yaptığı son araştırmaya göre "Satış Gelirlerine Göre 2013 Yılı İlk 500 Bilişim Şirketi" genel sıralamasında 67. sırada yer almıştır. Aynı araştırmaya göre SoftTech, Türkiye Merkezli Üretici Yazılım Kategorisi birincisi olmuştur.

Üniversite-Sanayi işbirliklerini geliştirmek, üniversite öğrencilerinin çalışma hayatında kendilerini bekleyen fırsatları daha yakından görebilmelerine destek olmak amaçlarıyla değerli Akademisyenlerimiz ve Öğrencileriniz ile 27 Ekim 2017’de bir buluşma gerçekleştirmek istemekteyiz. Buluşmamızda SoftTech A.Ş.'nin Ar-Ge Merkezindeki projelerinde görev alan ve öğrencilerinize ilham verebilecek çalışanlarımız yer alacaklardır.

Ar-Ge Merkezi çalışanları ile buluşma toplantısına katılan öğrencilerimize, katılım belgeleri de takdim edilecektir.

© 2017 İnönü University

Contact