Uzaktan Eğitim

Kampüs · June 2, 2017 · 0

İletişim Fakültesi Uzaktan Eğitim Birincisi Hülya Mısırlı Oldu

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Uzaktan Eğitim Programı 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı bölüm birincisi Hülya Mısırlı, bölüm ikincisi Çiçek Güneş, bölüm üçüncüsü ise, Merve Turhal oldu.


Duygularını aktaran bölüm birincisi Hülya Mısırlı, birinci olmasının eşine vermiş olduğu bir sözden kaynaklandığını belirterek, şöyle konuştu.


"Bu ödülü eşim İbrahim Ziver Mısırlı sayesinde aldım. Ona vermiş olduğum söz nedeniyle gayret gösterdim ve başardım. Çok mutlu ve gururluyum. Bundan sonraki eğitim hayatıma Kanada'da master eğitimiyle devam edeceğim. Bana katkı veren emeği geçen bütün hocalarıma teşekkür ediyorum."


Bölüm ikincisi Çiçek Güneş ise çabasının karşılığı olarak kazandığı ikinciliğin kendisini onurlandırdığını kaydederek, "Desteğini esirgemeyen aileme ve üzerimde büyük emekleri olan bütün hocalarıma sonsuz teşekkür ederim" dedi.


Bölüm üçüncüsü Merve Turhal ise başarısında emeği geçen bütün hocalarını teşekkür etti.


Hülya Mısırlı, Çiçek Güneş ve Merve Turhal İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Önal ve öğretim üyeleriyle fotoğraf çektirerek teşekkür etti.


İNÜHABER MERKEZİ


Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·