03.11.2017 10:00 - 03.11.2017 17:00

Mühendislik Fakültesi / Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu

Malatya Teknokent Kariyer Günleri: Mergen Yazılım A.Ş. (Eskişehir)Malatya Teknokent'in Bilgoritma Topluluğu ile düzenlediği:

MERGEN YAZILIM A.Ş.'NİN MALATYA TEKNOKENT EKİBİNİ OLUŞTURMAK AMACIYLA DÜZENLEDİĞİMİZ KARİYER GÜNÜNE TÜM ÖĞRENCİ VE YAZILIMCILARI BEKLİYORUZ.

Mergen Yazılım A.Ş. 1994 yılından itibaren sağlık sektöründe edindiği tecrübe ile sağlık bilişiminde yazılım çözümleri sunmaktadır. Özellikle üniversite hastaneleri alanı öncelikli olmak üzere Türkiye genelinde 48 sağlık kuruluşuna yazılım çözümleri sunmaktadır. Mergen Yazılım A.Ş. Türkiye genelinde en çok üniversite hastanesi ile çalışan yazılım firması konumundadır.

Mergen Yazılım A.Ş. Sağlık Bilgii Yönetim Sistemleri başta olmak üzere Elektronik Belge Yönetim ve Kalite Yönetim Sistemleri, E-Kampüs ve Öğrenci İşleri Bilgi Yönetim sistemleri alanında yazılım çözümleri geliştirmektedir. Özellikle JAVA Platformunda geliştirilen uygulama Türkiyede Linux işletim sistemi ve PARDUS a tam uyumlu ilk sağlık bilgi yönetim sistemidir.

Mergen Yazılım A.Ş. Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi Eskişehir Osmangazi Ünv. Yerleşkesi merkezli olup 2. Teknopark ofisini 2016 yılında Adanada Çukurova Teknokent bünyesinde açmıştır. 2018 yılı başı itibari ile 3. Malatya Teknokent ofisi faaliyete geçecektir.


ETKİNLİK PROGRAMI:

1. Oturum: (Öğleden Önce)

03.11.2017 tarihinde düzenlemesi planlanan etkinlik ile şirket, teknolojiler, iş süreçleri ve kariyer değerlendirme üzerine bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca Üniversite - Sanayi işbirliği çerçevesinde şirketimizin destekleyeceği faaliyet alanlarının Akademisyen ve Öğrenciler ile paylaşılması, özel sektör olarak Üniversite, Akademisyen ve Öğrencilerden beklentilerimizin aktarılması ve öğrencilere bu çerçevede öğrenim hayatlarına farkındalık oluşturulması hedeflenmektedir. 

2. Oturum: (Öğlenden Sonra)

Etkinlik kapsamında 2. oturumda Malatya Teknokent bünyesinde Tam zamanlı ve Yarı zamanlı çalışmak isteyen katılımcılara Java platformunda yazılım değerlendirme testi yapılacaktır.


İLGİLİLER:

1- İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencileri

2- İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Mezunları

3- Malatya'da ikamet edebilecek Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Mezunları

4- Elektronik Mühendisliği öğrencileri ve mezunları

 

© 2017 İnönü University

Contact