Kampüs · Jan. 25, 2017 · 0

Radyo Kampüs 5. Sihirli Mikrofon Ödüllerinde Finalde

"5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri" yarışmasında Radyo Kampüs ön elemeyi geçerek finale kaldı.


Radyo Kampüs'ün dereceye girmesi için ücretsiz www.sihirlimikrofon.org adresinden oylarınızı sms olarak gönderebilirsiniz.


İstanbul'da 9 Şubat'ta düzenlenecek olan final programıyla dereceye giren üniversite radyolarına ödülleri verilecek.


İnönü Üniversitesi Radyo Kampüs Yayın Koordinatörü Doç. Dr. Ebru Gülbuğ Erol, İNÜHABER'e yaptığı açıklamada, Radyo Kampüs'ün yeni kurulan bir radyo olduğunu üniversite öğrencileri için işlevsel bir uygulama merkezi olduğunu söyledi.


Doç. Dr. Erol, Radyo Kampüs'ü öğrencilerin program yapacağı bir birim haline getirmek için çabaladıklarını dile getirerek, "Geniş bir yelpazede programlarımız var. Spordan müziğe, türküden yabancı popa, şiir, sinema ve sohbet programlarına kadar farklı programlarımız var. Radyo Kampüs, öğrencilerimiz için hem bir sosyal faaliyet hem de İletişim Fakültesi için derslerin uygulamalı yönü olarak faaliyet göstermektedir" diye konuştu.


Radyo Kampüs'te akademisyenlerinde program yaptıklarını dile getiren Doç. Dr. Erol, "Buradan tüm İnönü Üniversitesi çalışanlarına sesleniyoruz. Bir mesajınız mı var, bir program mı yapmak istiyorsunuz? Fakültenize ilişkin duyurularınız mı var? Topluluk haberleriniz mi var? Bizimle iletişime geçin ve bu genişleyen aileye katılın" ifadelerini kullandı.


Doç. Dr. Erol, 5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri yarışmasında ön elemede güçlü rakipleri elediklerini kaydederek, şöyle konuştu:


"Bunda öğrencilerimizin yoğun çalışmalarınız göz ardı edemeyiz. Profesyonel bir takım ruhuyla radyomuz için çalıştılar. Düzenli ve kaliteli yayınlarla dikkat çektik. Şimdi final için bir oylama süreci başladı ve üniversitemizin tüm akademik ve idari personelinden katkı bekliyoruz. İstanbul Fatih Belediyesinin düzenlediği bu yarışma radyolar için oldukça önemli. Elbette ki bir radyonun başarısının ölçütü bu değil ama ulusal basında radyonun adının geçmesi, köklü iletişim fakülteleri radyoları arasında yer almak İnönü Üniversitesi için önemli bir adım. Biz Radyo Kampüs olarak 7 Şubat'a kadar oylarınızı bekliyoruz. Çünkü hak ettiğimize inandığımız bir ödülü almak istiyoruz. Bu vesileyle Radyo Kampüs'ü destekleyen herkese teşekkür ederiz."MUHABİR: Hakan EKEMEN 


Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·