July 29, 2020

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Mezuniyet Ödül Töreni

2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Sonunda Yüksekokulumuzda dereceye giren öğrencilere plaket ve hediye takdimi KOVİD-19 tedbirleri kapsamında yüksekokul yönetimimiz, dereceye giren öğrencilerimiz ve arkadaşlarının katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Malatya Meslek Yüksekokulu birincimiz Harita ve Kadastro Programı öğrencisi Zöhre Aydın'ın şehir dışında bulunması sebebiyle yerine arkadaşı Esma Göven'e plaket ve hediyeleri yüksekokul müdürümüz Öğr. Gör. Mehmet Özcan tarafından takdim edilmiştir.

Malatya Meslek Yüksekokulu ikincimiz İnşaat Programı öğrencisi Seda Yiğit'e plaket ve hediyeleri yüksekokul müdür yardımcımız Öğr. Gör. Vecdi Bayhan tarafından verilmiştir.

Malatya Meslek Yüksekokulu üçüncümüz İnşaat Programı öğrencisi Muharrem Aydın Tuluk'a plaket ve hediyeleri İnşaat Programı Bölümü Öğretim elemanlarının katılamaması nedeniyle Harita ve Kadastro Programı Öğr. Gör. Kürşat Kaya tarafından verilmiştir.

Tüm öğrencilerimizi tebrik eder, hayatları boyunca başarının, sağlığın ve mutluluğun her zaman yanlarında olmasını dileriz.

Derece

Adı ve Soyadı

Programı

1

Zöhre Aydın

Harita ve Kadastro

2

Seda Yiğit

İnşaat

3

Muharrem Aydın Tuluk

İnşaatOkul Birincisi Zöhre Aydın Yerine Esma Göven'e Plaket ve Hediye TakdimiOkul İkincimiz Seda Yiğit'e Plaket ve Hediye Takdimi


Okul Üçüncümüz Muharrem Aydın Tuluk'a Plaket ve Hediye Takdimi


© 2017 İnönü University

Contact