Bölümler

Arkeoloji Bölümü 
arkeoloji@inonu.edu.tr

Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü 
astronomi@inonu.edu.tr

Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü 
batidilleri@inonu.edu.tr

Biyoloji Bölümü 
biyoloji@inonu.edu.tr

Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Bölümü 
ctl@inonu.edu.tr

Felsefe Bölümü 
felsefe@inonu.edu.tr

Fizik Bölümü
fizik@inonu.edu.tr

Kimya Bölümü 
kimya@inonu.edu.tr

Matematik Bölümü 
matematik@inonu.edu.tr

Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü 
mbg@inonu.edu.tr

Sanat Tarihi Bölümü 
sanat.tarihi@inonu.edu.tr

Sosyoloji Bölümü 
sosyoloji@inonu.edu.tr

Tarih Bölümü 
tarih@inonu.edu.tr