April 8, 2019

Mezun Öğrencilerimiz İçin Mezunlar Portaline Giriş İşlemleri

MEZUN PORTALI

           Üniversitemizden mezun olan tüm öğrencilerimizle iletişime geçebilmek ve üniversitemiz ile mezunlarımız arasında daha etkili bir bağ oluşturmak adına "Mezun Bilgi Sistemi” oluşturulmuştur.

Oluşturulan Mezunlar Portalı, mezunlarımızın hem Üniversitemizle hem de diğer mezunlarımızla iletişim kurmalarını, Üniversitemizle ilgili bilgileri ve gelişmeleri takip etmeleri kolaylaştıracaktır. Böylece mezunlarımızla daha düzenli ve sürdürülebilir bir ilişki kurulacak, talepleri öğrenilip çözüm yolları aranacaktır. Aynı zamanda mezunlarımızın hangi oranda istihdam edildiğini takip edebilmek hem de işverenler tarafından gerekli yeterliliğe sahip eleman talep edildiğinde mezunlarımızı önerebilmek için, bu sayfaya giriş yaparak bilgilerini doldurmaları faydalı olacaktır.

 

MEZUN PORTALI’NA GİRİŞİ İÇİN;

 https://obs.inonu.edu.tr/oibs/kariyer/ linki üzerinden giriş yapılabilir.

 Kullanıcı adı      : TC Kimlik numaranız

Şifreniz               : TC Kimlik numaranızın ilk 5 rakamı.

 

Sisteme giriş ile ilgili problem yaşıyorsanız ogrenci@inonu.edu.tr adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.


Üniversitemiz MEZUNLARINA ÖNEMLE DUYURULUR

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, üyesi olan firmaların dış ticaret alanında nitelikli istihdam ihtiyacını karşılamak amacıyla; sertifikalı bir “Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

Bu konuda Birlikle ve Gaziantep Üniversitesi işbirliğinde verilecek eğitim 6 Ocak – 4 Şubat 2020 tarihleri arasında GAİB hizmet binasında (Gaziantep) gerçekleştirilecektir.

Eğitim Programını Görmek İçin Tıklayınız

Alevilik Ens.     Karaciğer Nakli Ens.     Eğitim Bil. Ens.     Sağlık Bil. Ens.     Fen Bilimleri Ens.     Sosyal Bil. Ens.     Farabi     Mevlana     Erasmus     e-devlet     yök     osym    

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı