Aug. 30, 2020

2020 Özel Yetenekle Yedek Listeden Asil Kayıt Hakkı Kazananların ONLİNE Kesin Kayıt İşlemleri

ÖZEL YETENEK SINAVI İLE BİR PROGRAMA YEDEK LİSTEDEN ASİL KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLARI KESİN KAYIT İŞLEMLERİ ONLİNE OLARAK YAPILACAK OLUP, YÜKLEMELERİ GEREKEN EVRAKLAR AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

2020-2021 Eğitim öğretim yılı, Üniversitemizin Bölüm ve programlarına özel yetenek sınavı ile yerleşen adaylar tabloda belirtilen tarihlerde kesin kayıt işlemlerini ONLİNE olarak yapabileceklerdir. Elektronik olarak (ONLİNE) olarak kesin kayıt işlemi yapan adaylar kayıt için üniversitemize gelmelerine gerek yoktur.  

ONLİNE olarak kayıt yapmayan veya yapamayan adaylar, tabloda belirtilen tarih aralığı mesai bitimine kadar MERKEZ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞINDA kayıt için gerekli evrakların asilleri ve fotokopileri ile birlikte başvurmaları durumunda kesin kayıt işlemi yapabilecektir.

 

ONLİNE KESİN KAYIT BAŞVURUSUNDA YÜKLENECEK EVRAKLAR

1- Başvuru dilekçe (Belirtilen alandan çıktı alıp alanlar doldurulduktan sonra imzalanıp PDF olarak yüklenecek)   Başvuru Dilekçesini İndirmek için tıklayınız.

2- Bir Adet 4x6 Cm ebadında vesikalık fotoğraf (Online olarak sisteme yüklenen fotoğrafınız, aynı zamanda Üniversitemizin vereceği öğrenci kimliğinizde yer alacaktır.

3- Nüfus Cüzdan (PDF olarak yüklenecek)

4- Orta öğretimden mezun olduğunuzu gösterir LİSE diploması (PDF olarak yüklenecek)

5- ÖSYM sonuç belgesi (PDF olarak yüklenecek, TYT puanlarınızı gösteren kare kodlu belge)


ONLİNE KESİN KAYIT BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Online Müracaat yapımı sırasında uygulanacak adımlar için tıklayınız

 

Yerleştiği Bölüm/Program

Kesin Kayıt Başlangıç Tarihi

Kesin Kayıt Bitiş Tarihi

Kesin Kayıt Yapılış Şekli

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

31.08.2020 08:00 (ASİL Kayıt)

31.08.2020 17:00 (ASİL Kayıt)

Online

01.09.2020 08:00 (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

01.09.2020 17:00 (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

Online

Engellilerde Egzersiz ve Spor Öğrt.

02.09.2020 08:00 (ASİL Kayıt)

02.09.2020 17:00 (ASİL Kayıt)

Online

03.09.2020 08:00 (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

03.09.2020 17:00 (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

Online

Antrenörlük Eğitimi Bölümü

04.09.2020 08:00 (ASİL Kayıt)

04.09.2020 17:00 (ASİL Kayıt)

Online

07.09.2020 08:00 (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

07.09.2020 17:00 (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

Online

 


Yerleştiği Bölüm/Program

Kesin Kayıt Başlangıç Tarihi

Kesin Kayıt Bitiş Tarihi

Kesin Kayıt Yapılış Şekli

TÜM BÖLÜMLERİN KAYIT İŞLEMLERİ

07.09.2020 08:00 (ASİL Kayıt)

11.09.2020 17:00 (ASİL Kayıt)

Online

14:09.2020 08:00  (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

16:09.2020 17:00  (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

Online

 


Yerleştiği Bölüm/Program

Kesin Kayıt Başlangıç Tarihi

Kesin Kayıt Bitiş Tarihi

Kesin Kayıt Yapılış Şekli

TÜM BÖLÜMLERİN KAYIT İŞLEMLERİ

07.09.2020 08:00 (ASİL Kayıt)

11.09.2020 17:00 (ASİL Kayıt)

Online

14:09.2020 08:00  (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

16:09.2020 17:00  (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

Online

 


Yerleştiği Bölüm/Program

Kesin Kayıt Başlangıç Tarihi

Kesin Kayıt Bitiş Tarihi

Kesin Kayıt Yapılış Şekli

MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ

07.09.2020 08:00 (ASİL Kayıt)

11.09.2020 17:00 (ASİL Kayıt)

Online

14:09.2020 08:00  (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

16:09.2020 17:00  (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

Online

RESİM-İŞ ÖĞRETMELİĞİ

07.09.2020 08:00 (ASİL Kayıt)

11.09.2020 17:00 (ASİL Kayıt)

Online

14:09.2020 08:00  (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

16:09.2020 17:00  (YEDEKTEN Asile Yerleşenlerin Kayıt Tarihi)

Online

 

2020 ÖZEL YETENEK SINAVI İLE YEDEK LİSTEDE ASİL KAYIT HAKKI KAZANANLARIN LİSTESİ 

ÖZEL YETENEK SINAVI YEDEK LİSTE

DEVLET KONSERVATUVARI

Türk Halk Müziği

Eray KEMER

Onur KARATAŞ

Dilara DENİZ

Mehmet Yusuf NACAK

 

GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ

MÜZİKOLOJİ

Selma UÇKUN

Elvan SEÇKİN

Addullah ALKAN

Serhat ÇAKMAK

 

MÜZİK TEKNOLOJİSİ

Esra ULU

Yağmur CEREN HAZAR

Mert ERKAYA

Volkan POLAT

Nesil YERLİKAYA

 

GRAFİK VE TASARIM

Yağmur BAŞTEMUR

Meltem YILMAZ

Şükran TAYLAN

Bahadır ÇOLAK

Adnan  BALİ

Deniz KALE

Sedanur KURT

Ayşe Nur ÖZTÜRK

 

RESİM

Tuba AYHAN

Elif ÇİFTÇİ

Yunus Emre İÇLİ

Metehan TAŞÇI

Mekselina ORHANGAZİ

Okan Sina MEŞEGÜL

Kevser ÖZDAĞLAR

Rozerin AKGÖK

 

SERAMİK

Rohat ASLAN

Ezgi KAPLAN

Ebru CAN

Muhammed Enes AKDOĞAN

Şevval EFE

Merve US

Sena AKBUĞA

Yaren ADIGÜZEL

Yusra BOZYİĞİT

Yusuf UZUNAY

Yahya OK

Hasari TAK

Eren DEMİRCİ

Mehmet AKAR

Sema Nur AKINOY

Mervenur AVAR

Zeynep ÇAM

 

EĞİTİM FAKÜLTESİ

MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ

Besime KAYA

Yunus AKINTI

Yağmur C.HAZAR

Oğuzhan Ç.PINAR

Çiğdem ÇOT

  

RESİM ÖĞRETMENLİĞİ

Murtaza DEMİR

Abdurahman UZEL

Yusuf DEMİR


Alevilik Ens.     Karaciğer Nakli Ens.     Eğitim Bil. Ens.     Sağlık Bil. Ens.     Fen Bilimleri Ens.     Sosyal Bil. Ens.     Farabi     Erasmus     Mevlana     e-devlet     yök     osym    

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı