İş Fikri Hayalin Pusula İle Gerçek Olsun

Ekonomi · 28 Ağustos 2020 · 0

İş Fikri Hayalin Pusula İle Gerçek Olsun

İlkinde yoğun ilgi gören eğitimimizin 2.si başlıyor. PUSULA Ön Kuluçka 2020- 2.dönem  Girişimcilik ve İnovasyon Akademisi Sertifikalı Eğitim Programı başvuruları başladı.

İş fikri olan girişimci adaylarına yönelik devlet destekli hibe ile veya yatırım alarak fikrini hayata geçirmek üzere şirketleşme yolunda gerek duyacakları bilgilerin paylaşılacağı Girişimcinin Pusulası Programı (GP2)* kapsamında 31 Ağustos - 3 Eylül 2020 tarihleri arasında saat 10:00 ile 15:00 arasında online eğitim programı düzenlenecektir. 

GP2 Programının 2. Aşamasında yer alan eğitim programının başlıkları şu şekildedir:

1. Girişimcilik ve İnovasyon Eğitimi
2. İş Planı ve Yatırımcı Sunumu (Pitching) Hazırlama Eğitimi
Eğitim sonunda “Tecrübe Paylaşım” paneli olacaktır. 

Katılımcılara sertifika verilecektir. 

Ayrıca her eğitimde tecrübe paylaşımı etkinliğinde girişimcilik alanında tecrübeli ve tanınmış simalarla birebir dinleme, görüşme yapılacak. Bu eğitimde girişimcilik, KOBİ sektörünün medyada önde gelen isimlerinden Sami Altunkaya'yı ağırlayacağız.

Not: Eğitim zoom programı üzerinden verilecektir. Eğitimin verileceği zoom linki ve şifre katılım formunda doldurduğunuz E-Posta adresinize eğitimden bir gün önce gönderilecektir.
Eğitime katılmak isteyenlerin link deki katılım formunu doldurarak kayıt yapmaları gerekmektedir.
Detaylı bilgi için,
0 422 290 44 44 

* Girişimcinin Pusulası Programı (GP2) girişimci adaylarının iş fikri aşamasından şirketleşme aşamasına kadar tüm süreçte destek sağlayan bir programdır. Girişimcinin Pusulası Programı 2. Aşamalıdır. 1. Aşama tanıtım ve farkındalık yaratma faaliyetlerinden, 2. aşama ise Pusula Ön Kuluçka’ya öğrenci kabulü ile başlayıp projelerinin gelişmesi adına verilen danışmanlık/mentor, laboratuvar, PUSULA Ön Kuluçka Girişimcilik ve İnovasyon Akademisi eğitimleri, ilgili destek programına yönlendirme ve süreç boyunca takip etme gibi desteklerin tümünü kapsamaktadır.

Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·