Konuya Yeniden Dönmek Resim Sergisi

Kültür Sanat · 20 Nisan 2017 · 0

"Konuya Yeniden Dönmek" Resim Sergisi Açılacak

İnönü Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından "Konuya Yeniden Dönmek" konulu resim sergisi açılacak.


21-30 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan sergiye, Adnan Yalım, Ahmet Yeşil, Atilla İlkyaz, Bedri Baykam, Ekrem Kahraman, Ergin İnan, Figen Batı, Gülten İmamoğlu, Hüseyin Elmas, Mesut Yaşar, Nancy Carol Atakan, Nazan Azeri, Nazan Erkmen, Necmi Karkın, Tulin Onat, Yüksel Göğebakan, Zahit Büyükişleyen ve Zuhal Arda gibi önemli akademisyen ve sanatçılar katılacak.


Koordinatörlüğünü İnönü Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Öğretim Üyesi Necmi Karkın’ın yaptığı sergi, sanatçıların kendi tarz ve ele aldıkları konular itibarıyla çok zengin bir içeriğe sahip olma özelliğinin yanında Dünya Sanat Günü'ne dikkat çekmek amacıyla Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin önemli projesi olarak görülmektedir.


Sergi, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ve Kadın Sorunları Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Yetkin Gök'ün katılımlarıyla İnönü Üniversitesi Kongre kültür merkezinde düzenlenecek.


İNÜHABER MERKEZİ


Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·