Bölgesel Öğrenci Kongresi Düzenlendi

Kampüs · 18 Mayıs 2017 · 0

Bölgesel Öğrenci Kongresi Düzenlendi

İnönü Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından "Bölgesel Öğrenci Kongresi" düzenlendi.


BESYO Konferans salonunda İnönü Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Cemal Gündoğdu, ile öğretim üyeleri Doç. Dr. Mahmut Açak ve Yrd. Doç. Dr. Serkan Düz’ün sorumluluğunda sunum gerçekleştirildi.


İnönü Üniversitesinden 37, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinden 24, Adıyaman Üniversitesinden 3, Batman Üniversitesinden 1, Fırat Üniversitesinden 1 kişilik katılımın olduğu kongrede konuşan İnönü Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Cemal Gündoğdu, kongrenin İnönü Üniversitesi açısından büyük önem arz ettiğini söyledi.


İnönü üniversitesi BESYO öğrencilerinden Kübra Doğan ve Özgür Eken de ortaöğretim kurumlarımda okuyan öğrencilerin bazı değişikliklere göre saldırganlık düzeylerinin incelenmesi konusunda çeşitli bilgiler verdi.


Sağlık Bilimleri Enstitüsü Öğrencilerinden Kemal Kurak ve Ramazan Bayer ise 2016 Avrupa Şampiyonasında birinci olan milli takımın sistem analizi ve sistemlerin uygulanış şekline göre hücuma çıkış taktikleri hakkında bilgilendirme yaptı.


Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu öğrencilerinden Büşra Çırpıcı da Malatya Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’de çalışan dövüş antrenörlerinin liderlik tutum davranışlarının incelenmesi hakkında görüşlerini belirtti.


Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Öğrencilerinden Damra Çinkılıç ise İnönü Üniversitesinde öğrenim gören kız ve erkek öğrencilerin kilofobi düzeylerinin karşılaştırılması hakkında bilgi verdi.


Program soru ve cevapların alınmasıyla son buldu.


Haber: Onur YAVUZ- Gamze ARSLAN


Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·