Resim-İş Öğretmenliği Bölümünün 30. Yıl Paneli

Kampüs · 25 Kasım 2017 · 0

Resim-İş Öğretmenliği Bölümünün 30. Yıl Paneli

İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-İş Öğretmenliği Bölümünün 30. Yılı dolayısıyla kurucu öğretim elemanlarının katılımıyla Eğitim Fakültesi Ahmet Adnan Saygun Konferans Salonu'nda panel düzenlendi.


Resim İş Öğretmenliği Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Doğan Akbulut'un organize etmiş olduğu panel, kurucu öğretim elemanları Prof. Halis Biçer, Prof. Atilla İlkyaz, Prof. Cebrail Ötgün, Doç. Dr. İsmail Aytaç, Yrd. Doç. Ilgaz Özgen Topçuoğlu, Yrd. Doç. Adnan Yalım, Esma Tansu, Şeyda Aydan ve şu anda özel sektör ile kamu da görev yapan bölümün eski mezunlarının katılımıyla gerçekleşti.


Eğitim Fakültesi Ahmet Adnan Saygun Konferans Salonu’nda düzenlenen panele, ayrıca Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Yüksel Göğebakan, akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrenci katıldı.


Mezun olan öğrencilerin ve bölümün kurulmasında emeği geçen öğretim üyelerinin davet edildiği panelde anılar ve tecrübeler konuşuldu.


24 Kasım Öğretmenler Günü'nde düzenlenen ve bu yüzden ayrı bir anlam taşıdığı belirtilen panel, bölümün tarihçesi okunarak, mezun olmuş öğrencilerin ve öğretim üyelerinin fotoğraflarından oluşan slayt gösterimiyle başladı.


Sohbet şeklinde geçen panelde, öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulunuldu.


İNÜHABER MERKEZİ

Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·