İlahiyat Fakültesinde Oryantasyon Eğitimi

Kampüs · 21 Şubat 2018 · 0

İlahiyat Fakültesinde Oryantasyon Eğitimi

İnönü üniversitesi İlahiyat Fakültesi Zahid Aksu Konferans Salonunda 2017-2018 eğitim yılı öğrenci oryantasyon eğitimi düzenlendi.


Programa Dekan Prof. Dr. Fikret Karaman, Dekan Yardımcısı Doç. Yusuf Batar, Sağlık Kültür Spor Dairesi Başkanı Ömer Çelik, Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Prof. Dr. Ekrem Atalan, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Neziha Üstüner ve çok sayıda öğrenci katıldı.


Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Ömer Çelik konuşmalarında şunları söyledi:


“Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı olarak en büyük hizmetlerimizden birisi beslenme hizmetimizdir. Kampüs içerisinde yirmi noktada ve bütün meslek yüksekokullarında yemek hizmetini biz yönetiyoruz. Kampüs içerisinde bir mutfağımız bulunmakta ve bu mutfakta kendi personellerimiz ile yıl içerisinde almış olduğumuz malzemeleri kullanarak hijyen koşullarına ve tamamen damak tadınıza hitap edecek şekilde diyetisyenlerimizin kontrolünde yemek hizmetinde bulunmaktayız. Şu anda kampüs içerisinde ve meslek yüksekokullarında toplam 3 bin 300 öğrencimizin aynı anda yiyebileceği yirmi noktada yemek hizmeti vermekteyiz.”


Çelik’in konuşmasının ardından Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Neziha Üstüner kütüphane ve kütüphanenin kullanımı hakkında öğrencileri bilgilendirdi.


Haber: Sevgi ELİBOL-  Nazime ÇAVLAN  

Tags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·