Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı

Kampüs · 27 Şubat 2018 · 0

Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı

İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Amfi salonunda 2017-2018 Eğitim yılı öğrenci oryantasyon eğitim programı düzenlendi.


Düzenlenen programa Sağlık Kültür Spor Dairesi Başkanı Ömer Çelik, Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Prof. Dr. Ekrem Atalan, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Neziha Üstüner, Öğrenci İşleri Program Koordinatörü Bekir Yıldırım, akademik personel ve öğrenciler katıldı.


Programda Prof. Dr. Ekrem Atalan Yurtdışı Değişim Programlarından olan Erasmus Programı ve Mevlana Değişim Programı; Yurtiçi Değişim Programlarından olan Farabi Değişim programları ve bu programlara başvuru tarihleri ve koşulları hakkında öğrencileri bilgilendirdi.


Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Program Koordinatörü Bekir Yıldırım öğrenci işleri daire başkanlığının ne gibi işler yaptığı hakkında konuştu.


Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Ömer Çelik ise konuşmasında şunları söyledi:


“Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı olarak en büyük hizmetlerimizden birisi beslenme hizmetimizdir. Kampüs içerisinde yirmi noktada ve bütün meslek yüksekokullarında yemek hizmetini biz yönetiyoruz. Kampüs içerisinde bir mutfağımız bulunmakta ve bu mutfakta kendi personellerimiz ile yıl içerisinde almış olduğumuz malzemeleri kullanarak hijyen koşullarına ve tamamen damak tadınıza hitap edecek şekilde diyetisyenlerimizin kontrolünde yemek hizmetinde bulunmaktayız. Şu anda kampüs içerisinde ve meslek yüksekokullarında toplam 3 bin 300 öğrencimizin aynı anda yiyebileceği yirmi noktada yemek hizmeti vermekteyiz.”


Çelik’in konuşmasının ardından Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Neziha Üstüner kütüphane ve kütüphanenin kullanımı hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

 

Haber: Edanur BAYTAK- Aslıhan SEZEK- Mizgin ŞENGÜLTags

Künye     ·     Hakkımızda     ·     İletişim     ·     Tanıtım Videosu     ·     İnönü İletişim Arşivi     ·