25 Kasım 2019

Diş Hekimliği Fakültemizin Geleneksel Önlük Giyme Töreni Yapıldı

22 Kasım 2019 tarihinde saat 14:00’da üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki törene Rektörümüz Prof.Dr. Ahmet Kızılay, Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Nusret Akpolat, Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mahmut Durmuş, Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Ali Beytur, fakültemiz yöneticileri, idari ve akademik personelleri ile öğrenciler ve aileleri katıldılar.

İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan programda, Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerinin icra ettiği müzik dinletileri büyük beğeni aldı.

Müzik grubuna Dekanımız Prof.Dr. Alaadin Polat tarafından çiçek verdikten sonra ağız ve diş sağlığı haftası ile beyaz önlüğün önemi hakkında konuşmalarını yaptı.

Rektörümüz Prof.Dr. Ahmet Kızılay konuşmalarını yaptıktan sonra 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında fakültemize en yüksek puanla giren 1. sınıf öğrencimiz Ceren Algedik’e çiçek verdiler.

Protokol üyeleri ve öğretim üyeleri öğrencilere önlüklerini giydirdikten sonra, program fuaye salonunda verilen ikramlar ve fotoğraf çekimleri ile sonlandı.

Diş Hekimliği Fakültesi